ورود به بازار کار

پدر من معتقد بود همگام با تحصیلات جهت آینده ای روشن و تامین هزینه های زندگی باید نسبت به کسب مهارت و آشنایی با کسب و کار نوجوان اقدام نمود.
به همین منظور با مذاکره با یکی از تجار متدین و نامی بازار اصفهان، قرار شد من نزد ایشان شاگردی کنم تا با بهره مندی از آموزه های استاد و یادگیری اصول و مبانی کسب و کار و نحوه تعاملات و نوع خرید و فروش در بازار، بتوانم خود در زمینه کسب و کار فروشگاهی را دائر و مشغول کار شوم.
با عنایات خداوند متعال و استمداد از حضرات ائمه معصومین «علیهم السلام» و مساعدت یکی از بستگان محترم جناب آقای حاج علی باقریان محمود آبادی و حمایت و تشویق دوستان، خاصه آشنایان پدرم در بازار 1354 یک باب مغازه در دروازه اشرف بازار اصفهان سرای داوودی در سال 1354 خریداری نمودم.
و با تکیه بر لطف الهی و آموزه های استاد و استعدادهای خدادادی، برنامه ریزی خوبی، برای شروع فعالیت خود در بازار نمودم و با اخذ نمایندگی فروش محصولات یکی از کارخانه جات تولیدی که در زمان خود در خاورمیانه بی نظیر بود توانستم با توزیع محصولات شرکت استارلایت (تولید کننده جورابهای زنانه، مردانه، بچه گانه و... با بهترین کیفیت و استانداردهای روز) جایگاه بسیار خوبی در بازار و میان تجار صنف مربوطه پیدا نمایم.
با عنایت حضرت حق سال به سال قله های رشد و ترقی را طی نموده تا جایی که در سال 1360 موفق به تاسیس مؤسه تولیدی اصفهان جوراب و رقیب شرکت استارلایت در کشور شدم و توانستم با برنامه ریزی و مهندسی تولید، بخشی از نیازهای نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه، جورابهای مخصوص سربازان و پرسنل را با قرارداد با شرکت اتکاء و همچنین سازمان فروشگاه های شهر و روستا تامین نمایم.
در کنار این تولیدات، محصولات متنوعی طراحی و تولید نمودم که مورد استقبال فروشگاه های زنجیره ای کشور از جمله فروشگاه های قدس، تعاونی سپه، تعاونی فرهنگیان و شرکت تعاونی امکان قرار گرفت و کل محصولات بصورت یک جا با قرارداد یکساله به این فروشگاه ها تحویل داده می شد.
از سال 1372 در حوزه فعالیت کسبی، با ورود به خرید و فروش لوازم خانگی ابتداً نمایندگی شرکت بوتان و چندین کارخانه تولیدی در زمینه محصولات خانگی و صوتی و تصویری را کسب نمودم و با قرارداد نمایندگی شرکت سامسونگ در استان اصفهان با همکاری برادرم جناب آقای سیدحسن رضازاده، در زمینه توزیع محصولات آن شرکت در شهر اصفهان، فعالیت خود را تا کنون ادامه دادیم.
علاوه بر فعالیت های تجاری تصمیم گرفتم برای توسعه فعالیت های اقتصادی خود وارد کارهای عمرانی شوم
که با لطف الهی و تحقیقات بعمل آمده با دو نفر از دوستان، اولین کار عمرانی خود را در ساخت مجموعه تجاری در خیابان مشیر حدود 200 متری بازار اصفهان به نام ساختمان الغدیر تجربه نمودم به دنبال این موفقیت ساختمان تجاری اداری میرداماد را در ساختمان هاتف مقابل پمپ بنزین شکر شکن احداث نمودم و  در پی آن ساخت و برپائی مجموعه های مسکونی، تجاری، اداری که همه با نام کوثر ولایت 1-2-3-4 شماره گذاری می شد ادامه یافت.
خلاصه آنکه فعالیت های عمرانی در حوزه ساخت و ساز واحد های مسکونی، تجاری و اداری به عنوان بخشی از فعالیت های اقتصادی من بود که بحمدالله خیر و برکت آن در سراسر زندگی ام قابل مشاهده است.

.