افتتاح بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد اصفهان در 50 هزار مترمربع زیربنا با مشارکت 120 نفر از پزشکان متخصص اصفهانی در شهرک ولی‌عصر این شهر ساخته شده است.
این مرکز درمانی خصوصی در زمینی به مساحت 5 هزار مترمربع در 11 طبقه ساخته شده و دارای بخش‌های لاپاراسکوپی، آندوسکوپی، رادیوتراپی، شیمی‌درمانی، اتاق‌های بستری، جراحی قلب، جراحی مغز و اعصاب، بخش زنان و زایمان و 30 اتاق عمل مجهز، یونیت‌های زایمان انفرادی و زایمان در آب، CCU، ICU، آنژیوگرافی و پست کت، سیتی اسکن 16 و 64 اسلایس، MRI، NICU با ظرفیت 64 تخت و انکوباتور و ERCP است.
ساخت بیمارستان فوق تخصصی میلاد اصفهان از سال 1385 آغاز شده و پیش‌ازاین بخش‌های رادیوتراپی و شیمی‌درمانی آن در فاز یک به بهره‌برداری رسیده و امروز عملاً با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، بخش‌های جدید این بیمارستان به چرخه خدمت‌رسانی پیوست.
در پایان مراسم افتتاحیه، یک جلد کلام الله مجید و یک لوح تبریک به مناسبت انتصاب مجدد و شایسته ایشان در مقام عالی وزارت، توسط حاج سیدحسین رضازاده و استاندار محترم اصفهان جناب آقای دکتر رسول زرگرپور به دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم گردید.