تسلیت به مناسبت درگذشت حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ میرزا علی عبودیت؛ 96/11/05

 

 
وَ إِذَا مَاتَ‏ الْعَالِمُ ثُلِمَ‏ فِی الْإَسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ‏ءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَة
 
خانواده محترم و معزز عبودیت
 
درگذشت شخصیتی والامقام، عالم ربانی، روحانی با فضیلت، مروج مکتب گهربار و نورانی اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام
 
مرحوم خلدآشتیان حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ میرزا علی عبودیت
که از محبین قطب عالم امکان حضرت حجت ابن الحسن العسکری روحی و ارواحنا لتراب مقدمه الفداء و همچنین از  عالمان متقی، پرهیز گار و مدرسان حوزه علمیه بوده را به جامعه روحانیت، بیت مکرم خصوصاً فرزند عالم و دانشمند ایشان جناب آقای عبدالرسول عبودیت تسلیت عرض می نمایم.
خدمات شایان  ایشان در راه گسترش فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در راستای تربیت فرزندانی صالح و مروج شریعت و مبلغ فرهنگ مهدویت از جمله یادگارهای او محسوب می گردد.
بی تردید خدمات ارزشمند این عالم جلیل القدر در حوزه علمیه اصفهان و ترویج مکتب اهل یبت  عصمت و طهارت  علیهم السلاماز باقیات الصالحات او خواهد بود
 نام و یادش بر تاریخ پرافتخار خادمان و عالمان حوزه علمیه  اصفهان خواهد درخشید.
عبودیت، اخلاص، تزکیه نفس، اخلاق نیکو، دستان سخاوتمند، محبت های بی منت و بی هیاهوی ایشان، برای همیشه در یاد و خاطره بازماندگان و دوستان ایشان جاودانه خواهد ماند.
از خداوند متعال برای آن فقید سعید علوّ درجات و حشر با ائمه معصومین علیهم السلام و بهترین پاداش صالحان و بهره مندی از عنایات خاصه ولی اللّه الاعظم حضرت مهدی عجل اللّه تعالی فرجه الشریف را درخواست نموده و صبر و شکیبائی و طول عمر برای بازماندگان و یاران آن شخصیت گرانقدر را آرزومندیم.

 

سید حسین رضازاده
مدیرعامل مؤسسه اهل البیت علیهم السلام اصفهان
1396/11/05