نشست همگرایی و هم‌افزایی اتحادیه تشکل‌های قرآن و اتحادیه موسسات قرآنی مردمی

همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی «علیه السلام» و حضرت صدیقه طاهره «سلام الله علیها» نشست همگرایی و هم‌افزایی اعضای هیئت مدیره دو اتحادیه تشکلهای قرآن و اتحادیه موسسات قرآنی مردمی عصر شنبه مورخ 13 شهریور ماه 95 در محل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی برگزار گردید.

ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از اعضاء تلاوت گردید و پس از معرفی اعضا، جناب آقای خاکساری در خصوص ادغام دو اتحادیه پیشنهاداتی را در جلسه مطرح نمودند.

در ادامه جناب آقای حاج سیدحسین رضازاده یکی از اعضا هیئت مدیره، رئوس مطالب مورد توجه ادغام دو اتحادیه را بیان نموده و به ارائه پیشنهاداتی در زمینه های برنامه ریزی جهت بالا بردن بهره وری فعالیت های قرآن در استان، استفاده از تمام ظرفیت ها و ارائه یک بانک اطلاعاتی از کلیه فعالیت های قرآنی در استان اصفهان پرداختند.

سپس سایر اعضا به طرح نظرات و پیشنهادات خود در زمینه ادغام اتحادیه ها، ادامه جلسات مشترک، اساسنامه استانی، تهیه اطلاعات جامع مؤسسات و … پرداختند.

در پایان این جلسه مقرر گردید کمیته ای متشکل از ۷ نفر از اعضای دو اتحادیه و یک نفر به عنوان مرضی الطرفین جهت سهولت در برگزاری جلسات مستمر و تصمیم گیری های آتی تشکیل و نتایج به اعضای هیأت مدیره دو اتحادیه انتقال یابد.