پیام تسلیت به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله حاج شیخ غلامرضا فیروزیان؛ 1396/04/22

 

 
قال علی علیه السلام
إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْ ءٌ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ. 
هرگاه عالمی بمیرد رخنه ای جبران ناپذیر در اسلام ایجاد می شود.
 محاسن ،ج1،ص233
 
روح ملکوتی مجاهد خستگی ناپذیر، مبلغی عالی مقام، مدافعی توانمند، از سنگر مذهب حقه جعفری حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ غلامرضا فیروزیان به ملکوت اعلی پیوست.
 
این ضایعه مؤلمه را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر روحی و ارواحنا لتراب مقدمه الفداء، حوزه های علمیه، علمای اعلام و خاندان مکرم و همه ارادتمندان آن بزرگوار تسلیت می گویم.
 
خدمات شایسته آن عالم جلیل القدر، در راستای گسترش فرهنگ نورانی اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و مجاهدت های خستگی ناپذیر آن مرد بزرگ در مناطق محروم با ایجاد پایگاه هایی برای ترویج مکتب حقه جعفری، و همت عالیه ایشان در جهت احداث مساجد و خانه های عالمان، خود راهنمای اندیشه و عمل رهجویان و سالکان طریق خدمت به ساحت مقدس حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف می باشد.
 
با دریغ و افسوس فراوان، حوزه علمیه اصفهان شخصیتی برجسته، مجاهدی خستگی ناپذیر، مبلغی توانمند، عالمی ربانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ غلامرضا فیروزیان را از دست داد و او دار فانی را وداع گفت و به جوار رحمت الهی پیوست.
 
امید است خط مشی او به عنوان سرلوحه خادمان و مجاهدان راه علم و فضیلت در حوزه های علمیه قرار گرفته و مسیر پرفیض او را ادامه دهند.
 
از خداوند متعال برای روح پر فتوح آن مرد الهی، علو درجات، رحمت و مغفرت و همجواری در بهشت برین با حضرات ائمه معصومین علیهم السلام را مسئلت و برای خاندان مکرم ایشان و وابستگان و دوستان، صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.
سید حسین رضازاده
تولیت و مدیر عامل مؤسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت «علیهم السلام» اصفهان
1396/04/22