پیام تسلیت در پی درگذشت دکتر حسین یقینی؛ 1400/02/26

 

 
رِجَالٌ لَا تُلْهِيهِمْ تِجَارَةٌ وَلَا بَيْعٌ عَنْ ذِكْرِ اللَّهِ وَإِقَامِ الصَّلَاةِ وَإِيتَاءِ الزَّكَاةِ يَخَافُونَ يَوْمًا تَتَقَلَّبُ فِيهِ الْقُلُوبُ وَالْأَبْصَارُ (نور/37)
خانواده محترم و معزز مرحوم دکتر حسین یقینی (ره) و سایر بازماندگان داغدار
درگذشت شخصیتی والامقام، چهره ماندگار علمی و هنری اصفهان، خیری نامدار، استاد پیشکسوت دانشکده داروسازی دانشگاه اصفهان، مرحوم خلد آشیان دکتر حسین یقینی که  خدمات ارزشمند و بی بدیل آن فرهیخته گرانمایه در دوران حیات بابرکت خود به جامعه علمی و فرهنگی  ارائه نمود، موجب تأثر و تألم فراوان گردید.
بدون شک  خدمات ارزشمند این شخصیت شاخص و عالی مقام در حوزه علم، هنر، و تألیفات بی بدیل و  فعالیت های اجتماعی آن فرزانه از باقیات الصالحات او محسوب خواهد شد.
اخلاص، اخلاق نیکو، دستان سخاوتمند، محبت های بی منت و بی هیاهوی ایشان، برای همیشه در یاد و خاطره بازماندگان و دوستان ایشان جاودانه خواهد ماند.
از خداوند متعال برای آن شخصیت والامقام و خادم علم و هنر  علوّ درجات و حشر با ائمه معصومین علیهم السلام و بهترین پاداش صالحان و بهره مندی از عنایات خاصه ولی اللّه الاعظم حضرت مهدی (ع) را درخواست نموده و صبر و شکیبائی و طول عمر برای بازماندگان و یاران آن شخصیت گرانقدر را آرزومندم.روحش شاد و یادش گرامی باد.
 
سید حسین رضازاده
تولیت و مدیرعامل موسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت (ع) اصفهان
1400/02/26