برگزاری اوّلین همایش تجلیل از انجمن‌‌های خیریة بهداشتی‌درمانی استان اصفهان

اوّلین همایش تجلیل از خدمات انجمن‌‌های خیریة بهداشتی‌رمانی استان اصفهان همزمان با سی‌وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مصادف با سیزدهم بهمن 1395 در تالار همایش‌‌های مؤسسة تحقیقات و نشر معارف اهل‌‌البیت(ع) اصفهان با همکاری مجمع خیّرین سلامت کشور، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و استانداری اصفهان برگزار شد.
هدف همایش، تجلیل و تکریم از چهل انجمن خیریة فعال در عرصة سلامت و همچنین نکوداشت جناب آقای حاج سیّد رضا نیّری، دبیرکل مجمع خیّرین سلامت کشور و تقدیر و تشکر از اعضای هیئت‌مدیرة مجمع خیّرین سلامت استان اصفهان بود.
این مراسم باشکوه، با تلاوت آیاتی چند از سورة انسان توسط قاری بین‌‌المللی، جناب آقای دکتر نیکدستی آغاز گردید. سپس گروه سرود ارتش جمهوری اسلامی، سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و سرود دهة فجر را در سالن اجتماعات طنین‌‌انداز کردند.
در ادامه، رئیس هیئت‌مدیرة مجمع خیّرین سلامت استان اصفهان، جناب آقای حاج احمد فامیل دردشتی، به مسئولین عالی‌‌رتبة استان، شخصیت‌‌های برجستة مجمع خیّرین سلامت کشور خیرمقدم گفت و از آنان تشکر و قدردانی کرد. آن‌گاه تعدادی از مدیران و مسئولین انجمن‌‌های خیریة بهداشتی‌درمانی استان اصفهان به بیان نقطه‌‌نظرات خود در حوزة سلامت پرداختند. سخنرانی حضرت آیت‌الله طباطبایی‌‌نژاد، نمایندة ولیّ فقیه در استان و امام‌جمعة اصفهان، بخش دیگری از این مراسم بود.
مراسم تجلیل و تکریم، با حضور استاندار اصفهان، مشاور عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دبیرکل مجمع خیّرین سلامت کشور، جناب آقای نیّری، شهردار اصفهان، جناب آقای جمالی‌‌نژاد، رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی با اهدای لوح نفیس و تندیس مینا به منتخبان همایش انجام پذیرفت. در این مراسم، به‌منظور تجلیل از خدمات درخشان آقای حاج سیّد رضا نیّری در عرصة نیکوکاری، با اهدای لوح بسیار نفیسی تقدیر و تشکر به‌‌عمل آمد.
در پایان به‌منظور قدردانی از زحمات ده‌‌سالة اعضای هیئت‌مدیرة مجمع خیّرین سلامت استان اصفهان، با اهدای لوح تقدیر از زحمات این عزیزان نیز تقدیر و تشکر شد.

تصاویر