گفتگوی فیلم ساز مستند با دکتر رسول زرگرپور استاندار محترم اصفهان

مصاحبه با
دکتر رسول زرگرپور
استاندار اصفهان
 
در رابطه با حاج سیدحسین رضازاده 
 

تاریخ مصاحبه: 1394/12

محل مصاحبه: مراسم تجلیل از مدیران موسسات قرانی اصفهان اسفند سال 1395

تاریخ و محل تولد: 1333 ، اصفهان
تحصیلاتدكتراي تخصصي مديريت استراتژيك، دانشگاه عالي دفاع ملي
مسئولیت ها استاندار اصفهان، مشاور وزير نيرو در امور آب، معاون امور آب وزارت نيرو، مشاور وزير نيرو و قائم مقام شركت مپنا، معاون امور آب وزارت نيرو، معاون هماهنگي امور عمراني وزارت كشور، معاون برنامه ريزي وزارت جهاد سازندگي، مسئول جهاد سازندگي استان اصفهان

لطفا بفرمایید هدف از برگزاری مراسم امروز چیست؟ از نقش آقای رضازاده در برگزاری این جلسه بفرمایید.

بسم اللّه الرحمن الرحیم
 
استان اصفهان یکی از استان های پیشتاز در فعالیت های قرآنی است و شهر اصفهان شهر قرآن، شهر ولایت لقب گرفته است بحمدالله موسسات قرآنی اصفهان در تراز ملی و با برنامه ریزی در همه سطوح مشغول خدمت به جامعه قرانی می باشند. امروز، به همت و ابتکار جناب آقای رضازاده، و دعوت از بنده و همه مسئولین عالی رتبه قرآن در استان، به منظور تجلیل از مسئولین موسسات قرآنی این محفل نورانی در این موسسه ارزشمند که جایگاه ویژه ای در فعالیت های مذهبی، فرهنگی  و قرانی دارا می باشد، برپا شده که این کار بسیار زیبا و با ارزشی است. من از ابتدا مسئولیتم در استان، تقریبا هفته ای یکبار به طور مستمر آقای رضازاده را در مراسم های مختلف دینی، فرهنگی، قرانی و امور خیر و عام المنفعه می بینم. اصطلاحی که در مورد ایشان به کار می برم انسانی است خیر و مبتکر کارهای بزرگ که خدمات ایشان خصوصاً در مسائل قرآنی و دینی و معرفتی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد و امید است ما قدردان نعمت وجود این انسان های خدوم که نقش مهمی در فعالیت های اجتماعی در زمینه های مختلف ایفا می کنند باشیم.
بنده از بدو حضورم در اصفهان با شخصیت ایشان آشنا و از خدمات ایشان در اکثر عرصه های خیر مطلع هستم و ایشان از افتخارات خیرین و خادمین این شهر زیبای خدا هستند و بنده همیشه از خداوند برای این انسان های خدمتگزار طول عمر، سلامتی و موفقیت مسالت می نمایم.