گفتگوی فیلم ساز مستند با دکتر مهدی جمالی نژاد شهردار محترم اصفهان

مصاحبه با
دکتر مهدی جمالی نژاد
شهردار اصفهان
 
در رابطه با حاج سیدحسین رضازاده 
 

تاریخ مصاحبه: 1394/12

محل مصاحبه: مراسم تجلیل از مدیران موسسات قرانی اصفهان اسفند سال 1395

تاریخ و محل تولد: 1333 ، اصفهان
تحصیلات: کارشناسی ارشد رشته روابط بین‌الملل، دکترای برنامه ریزی شهری
مسئولیت ها معاون امور عمرانی استانداری اصفهان، معاون هماهنگی امور مناطق و سازمانهای شهرداری اصفهان، مدیر کل امور شهری و شوراهای استان اصفهان، مشاور و مدیرکل حوزه استاندار اصفهان، مشاور عمرانی استاندار اصفهان، رئیس گروه مشاوران شهرداری و مشاور عالی شهرداری اصفهان

لطفا بفرمایید هدف از برگزاری مراسم امروز چیست؟ از نقش آقای رضازاده در برگزاری این جلسه بفرمایید.

بسم اللّه الرحمن الرحیم
 
سالهاست آقای رضازاده را می شناسم چه زمانی که در استانداری بودم و چه زمانی که در شهرداری فعالیت داشتم، حقیقتا آقای رضازاده و خانواده ایشان همیشه مایه خیر و برکت برای شهر اصفهان بوده اند و از خیرینی بوده اند که خیلی گمنام کار کرده اند و زحمت کشیده اند به خصوص در حوزه گسترش فرهنگ نورانی اهل بیت(ع) و همچنین تاسیس موسسات قرآنی. امیدوارم از جمله رضازاده ها در اصفهان خیلی داشته باشیم اینها انصافا بار سنگین دولتمردان و مسئولان شهری استان را کم می کنند و بار دغدغه های فرهنگی ما را هم کم می کنند.
 
اصفهان از قدیم الایام بازاری هایش، آدم های متواضع، صادق، پاک و خدمتگزار جامعه بوده اند. سمبل این حرکت میدان امام(ره) که محل عبادت و مسجد باعظمت امام و در بخش دیگر بازار و محل کسب و کار قرار گرفته،  نشان دهنده اسلامیت و پایبندی به دین آموزه های آن بوده اند و آقای رضازاده هم یقینا مصداق یکی از این افراد است و برای ایشان آرزوی سعادت و سلامتی از خداوند متعال می نمایم.
 
امروز در این مجلس قدردانی از کسانی بود که در شهر اصفهان خدمات قرآنی خوبی ارائه داده اند. همانطور که می دانید شهر اصفهان یک شهر اسلامی و دارالمومنین است و آدم لذت می برد که کسانی خاضعانه و گمنام در اصفهان خدمات قرآنی خوبی را ارائه کرده اند و در حوزه قرآنی بسیار خوب عمل کرده اند و امیدوارم ما هم بتوانیم خادم خوب و پشتیبانی محکم برای این عزیزان باشیم.