گفتگوی فیلم ساز مستند با مهندس رضا امینی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان

مصاحبه با
مهندس رضا امینی
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان
 
در رابطه با حاج سیدحسین رضازاده 
 

تاریخ مصاحبه: 1394/12

محل مصاحبه: مراسم تجلیل از مدیران موسسات قرانی اصفهان اسفند سال 1395

تاریخ و محل تولد
تحصیلات
مسئولیت ها 

لطفا بفرمایید هدف از برگزاری مراسم امروز چیست؟ از نقش آقای رضازاده در برگزاری این جلسه بفرمایید.

بسم اللّه الرحمن الرحیم
 
امروز، توفیقی برای اینجانب بود که به دعوت جناب آقای رضازاده در این محفل باعظمت و کم نظیر که به منظور هم اندیشی و هم افزایی بین دستگاه های فرهنگی تشکیل گردیده شرکت نمایم. همچنین امروز طبق برنامه اعلام شده قرار است از مدیران ارشد مرسسات قرانی فعال در استان اصفهان با حضور همه شخصیت های عالی رتبه استان اصفهان تجلیل به عمل آید.
 
بنده سال های متمادی است با جناب آقای رضازاده آشنا شده ام. بیشتر در زمان مسئولیتم در شهرداری اصفهان در خصوص همکاری جهت پیشبرد کارهای خیر و عام المنفعه در حوزه عمرانی با ایشان و همکارانشان در خیریه های بزرگ اصفهان انجام وظیفه می نمودم.
 
آقای رضازاده کارهای بزرگ و قابل توجهی در شهر اصفهان انجام داده اند که از جمله این مؤسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت علیهم السلام که محل برگزاری مجموعه فعالیت های قرآنی استان اصفهان یا کشور و همچنین بزرگداشت علما و برگزاری همه مناسبت های مذهبی و فعالیت های حوزه علمیه، دفتر تبلیغات و سازمان تبلیغات در سالن اجتماعات موسسه می باشد که خود این گویای ظرفیت های بالا و توان مدیریتی و اجرایی ایشان در زمینه فعالیت های خیر و عام المنفعه خصوصاً در حوزه قران و فرهنگ دینی می باشد.
 
انشاءالله این خیر خدوم و مدیر توانای ما همیشه بهره مند از عنایات خداوند متعال بوده و برای خانواده ایشان که حامی و پشتیبان ایشان در این امور خیر هستند از درگاه ربوبیت سلامتی و عاقبت به خیری را مسالت می نمایم.
 
همچنین خداوند روح اجداد طاهرین شان بالاخص پدر عالم که در اصل استاد و معلم و مربی این شخصیت والا مقام بوده اند با حضرات معصومین علیهم السلام محشور کند.
 
خدواند به عنوان یک نعمت به برخی بندگان مال، به برخی سلامتی، به برخی عزت اجتماعی، به بعضی همه اینها را می دهد. آقای رضازاده که روحانی زاده هم هستند بحمدالله از همه این نعمت ها بهره مند بوده و امید است انشاءالله در فعالیت های قرآنی و دینی سبقه بیشتری داشته و این توفیقی است که خداوند به ایشان داده است وگرنه خیلی ها تصمیم بر کار خیر دارند ولی خداوند این توفیق را به انسان هایی که خلوص نیت و رضایت باری تعالی و ائمه معصومین علیهم السلام سرلوحه امورشان هست عطا می نماید.