تسلیت در پی درگذشت دکتر محمود شیخ زین الدین

 

رِجَالٌ لَّا تُلْهِيهِمْ تِجَارَهُ وَلَا بَيْعٌ عَن ذِكْرِ اللَّهِ وَاقَامِ الصَّلَاه وَايتَاء الزَّكَاهُ  یَخَافُونَ يَوْمًا تَتَقَلَّبُ فِيهِ الْقُلُوبُ وَالْأَبْصَارُ
 
با اظهار همدردی و نهایت تأسف و تأثر درگذشت زنده یاد مرحوم دکتر محمود شیخ زین الدین را به جامعه علمی و خانواده محترم و معزز شیخ زین الدین و سلیمانیان تسلیت می گویم.
این مهمانی، تحفه ای ارزشمند از جانب میزبان بود که در ایام و لیالی با فضیلت ماه رمضان المعظم به آن خادم علم و فناوری رسید. 
عاش سعید اومات سعیدا
او که عمر بابرکت خود را در راه رشد و تعالی علمی در دانشگاه صنعتی اصفهان و تلاش در جهت شکوفایی شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و نوآوری و تجاری سازی فناوری علمی جامعه صرف نمود،
 کارنامه خود را مشحون از خدمات ارزشمند در جامعه علمی کشور و مورد توجه و عنایات خاصه ولی خود امام زمان «عجل الله تعالی فرجه الشریف» قرار داد.
به یقین   آثار باقیه آن شخصیت خدمتگزار،‌ چون نگینی در آسمان علم و فناوری خواهد درخشید.
تعبد، عبودیت، خودساختگی، اخلاق، تقوی، خویشتن داری و خلوص نیت از صفات بارز این شخصیت عالی مقام علمی و خادم جامعه بود.
تلاش ها و خدمات برجسته و خالصانه آن یار سفرکرده به عنوان الگویی مناسب برای بازماندگان و دوستان او برای همیشه سرلوحه زندگی وفعالیت های آنان قرار خواهد گرفت.
به یقین روح پاک وی، در جوار رحمت واسعه الهی متنعم و بهره مند از فیوضات رحمانی خواهد بود.
از خداوند منّان برای آن فقید سعید بهترین پاداش صالحان و بهره مندی از عنایات  خاصه  ولی الله الاعظم حضرت مهدی  «عجل الله تعالی فرجه الشریف» و صبر و شکیبائی و طول عمر   برای بازماندگان را  آرزومندم .
 
 

 

سید حسین رضازاده
تولیت و مدیرعامل موسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت (ع) اصفهان
1397/03/12