عضو هیئت امناء و مدیره صندوق قرض الحسنه حضرت ام البنین (سلام الله علیها)

خیریه حضرت ام البنین (س) در سال 1387 توسط جمعی از خادمین حضرت سیدالشهدا (ع) در سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) به نام مادر گرامیشان افتتاح گردید. این مرکز که در زمینی به مساحت 750 متر مربع و در پنج طبقه با زیر بنای 3200 متر مربع قرار دارد در رمینه تخصص های درمانگاهی اعم از چشم پزشکی، اعصاب، گوش و حلق و بینی، زنان، اطفال، دیابت، آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی و ... در حل سرویس دهی به مردم اصفهان به خصوص به ساکنان منطقه پرجمعیت پشت کشتار طوقچی می باشد.

در حال حاضر بخش دندانپزشکی این خیریه با پیشرفته ترین سیستم ها فعال است. این مرکز بر اساس برنامه توسعه ود در حال ساخت مجموعه اداری برای استفاده بیشتر از فضای درمانی می باشد.

مسئولین خیریه معتقدند؛ انجمن های خیریه هر چه برای اعتلای کیفی و کمی خدمات خود تلاش کنند به همان نسبت بیز اعتماد مردم را حلب می کنند. استفاده بهینه از رسانه های گروهی برای حساس سازی مردم نسبت به حفظ سلامت خود، محور دیگری است که مورد تاکید مسئولان این انجمن می باشد.

مسئولین خیریه همچنین از مدیران ادارات دولتی انتظار دارند در صدور مجوزهای لازم به بنیادها و انجمن های خیریه بیش از پیش همکاری و تعامل مبذول فرمایند.

 

اطلاعات و نحوه تماس:

تلفن -
نمابر -
پیامک -
آدرس اصفهان، میدان قدس، ابتدای خیابان سروش، خیابان مصلا، مقابل حسینیه حضرت ام البنین (س)، پلاک 14
کدپستی -
ایمیل -
سایت -